1A Hotel pro psy Brno

Výcvik psů Kontakt

Rybkova 23, Brno - Kraví hora
AREÁL VUT Brno
Iveta Kudrnáčová

Email: info@1a-hotelpropsy.cz
Mobil: +420 720 396 746


Výcvik psů Brno, Powered by Joomla! and designed by Pavucinka web hosting
1A Výcvik psů Psí poradna bázlivý kokr
 • Tags
  Tags
  View tags that are created on the site and filter discussions by tags.

bázlivý kokr

Verča (Host) v Úterý, Červen 25 2013, 01:19
Dobrý večer, chtěla jsme se zeptat,mám 3 ročního anglického kokršpaněla,je bázliví venku,bud se bojí nebo štěká jak pominutý, chtěla bych ho naučít,aby se nebál psů,věcí...venku mě sice poslouchá,ale doma se chová jinak. Už pokousal tatku,bráchu aj mamku,na mě si to nedovolí,ale chtěla bych ho převychovat. Je to asi hloupost kdybych chtěla, aby to bylo spíše naopak aby byl venku drsnej a doma klidnej? Nevím si rady. Chtěla bych s ním chodit na agility,ale nechci tam jít se psem kterej se lekne když jinej pes zarčí,nebo někomu spadne taška. Chdím s ním sice na cvičák na lesnou,umí toho hodně, ale toto mě na něm trápí. Předem moc děkuji za radu :)
1 odpovědí Add Yours
     
 •  
  Odpověděl Karel Zelníček v Pondělí, Červenec 01 2013, 08:29 · Skrýt · #1
  Dobrý večer,
  pokud jste z Brna, tak se za mnou zastavte na Kraví hoře a já vám dokáži, na rozdíl od vašeho cvičáku, všechny problémy odstranit.
  Co se týká agility:
  Agility je sekvence cviků, něco jako sestava na bradlech, či cokoliv podobného. Poslušnost je něco úplně jiného, než agility.
  Agility a poslušnost se navzájem nevylučují, ale na druhou stranu, pokud pes je mistrem světa v agility, tak nemusí být poslušný a poslušný pes zase nemusí umět agility.
  Agility je sport, je to drezúra, tam se desítky (nebo stovky) hodin nacvičuje určitá sestava a s poslušností a s vaším problémem to nemá nic společného. Váš problém se jmenuje poslušnost a na vašem cvičáku jej neumějí vyřešit. Pes se necvičí, psa je třeba trpělivě a důsledně vychovávat. Jak? No to je to nejtěžší a to je to, co my se zárukou výsledku dokážeme. U nás se neplatí za hodinu výcviku, ale sepisujeme smlouvu a platí se za výsledek.
  S pozdravem RNDr. Karel Zelníček.
Vaše odpověď

Facebook

Licence Creative Commons 1A Hotel pro psy a Výcvik psů Brno, jejimž autorem je 1A Hotel pro psy s.r.o. , podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko
Výcvik psů Brno, Hosted on MyDreams.cz, Design by Pavučinka