1A Hotel pro psy Brno

Výcvik psů Kontakt

Rybkova 23, Brno - Kraví hora
AREÁL VUT Brno
Iveta Kudrnáčová

Email: info@1a-hotelpropsy.cz
Mobil: +420 720 396 746


Výcvik psů Brno, Powered by Joomla! and designed by Pavucinka web hosting
1A Výcvik psů Psí poradna Co delat,kdyz je stene agresivni?
 • Tags
  Tags
  View tags that are created on the site and filter discussions by tags.

Co delat,kdyz je stene agresivni?

Mirka Sulcova (Host) v Neděle, Únor 16 2014, 05:24
Mam doma fenku nemeckeho ovcaka - 11 tydnu starou. Je velmi aktivni. POrad me a cleny rodiny napada - kouse nas do rukou a do nohou.Kdyz reknu "nesmis" a odstrcim ji, tak me kousne o to silneji. Kdyz jsem zkusila "zavyt auuuu",aby pochopila,ze me to boli, tak jeste vice stiskla. Uz mam ruce do krve a nevim co mam delat. Navstevu ale nenapada,jenom nas doma a hlavne me,ktera se o ni stara nejvice. Kdyz ji lepnu tak je to jeste horsi,vrci a vetsinou me kousne do nohy. Stejne tak na prochazce, jamile pohnu nohou, tak me rafne.
1 odpovědí Add Yours
     
 •  
  Odpověděl Karel Zelníček v Neděle, Únor 16 2014, 09:52 · Skrýt · #1
  Dobrý den,
  .
  jedná se určitě jen o pomyslnou špičku ledovce, tento projev vašeho 11-ti týdenního němockého ovčáka je velice na pováženou. Tam bude problém v celkové formě komunikace se psem, to kousání, to je jenom viditelná část problému. Alarmující ve vašem případě je zejména to, jak píšete, že když ji klepnete, tak kousne ještě víc.
  .
  Co dělat? začít štěněš správně vychovávat. Jak? Ne, že bych nechtěl, nebo nedokázal odpovědět, ale potřeboval bych aspoň na deset minut vidět, jak zacházíte s vaším štěnětem a pak vám dokážu vše vysvětlit.
  Můžete nám zavolat na náš telefon 773 698 345, nebo mně na sebe pošlete vaše číslo a já se vám ozvu zpět.
  .
  Vaše roztomilé štěňátko - provděpodobně jste se k němu takto chovali - je už v tomto věku pánem ve vaší domácnosti a rychle pochopilo, že kousnutím dokáže získat nad vámi vrch.
  .
  Toto je takový extrém, že byste měla co nejdříve najít několho, kdo vám nejen že odstraní u vašeho psa toto chování. Vy hlavně potřebujete aby vás někdo naučil jak se zachází se psem a vše vám podrobně vysvětlil a zdůvodnil.
  .
  My máme u nás na hotelu nyní pět štěňat nemeckých ovčáků ve stáří mezi třemi a pěti měsíci. Máme je u nás od jejich osmi týdnů věku a máme za úkol je socializovat a vychovat. Tato štěňata bez piškotů doslova "visí" na člověku očima, nádherně od nejútlejšího věku přinášejí dřevěnou aportovací kostku (pes sedí, kostka se odnese, vrátíme se k sedícímu psu a na povel aport pes vyběhne a kostku s předsednutím přinese), krásně koušou na hadr, ale s tím, že znají hlavně povel Pusť.
  .
  To jen, abyste viděla, co je možné správnou výchovou dosáhnout u štěněte německého ovčáka. A ty aporty, ty uměli za týden a dělají to dodnes. A spolehlivé přivolání je naprostou samozřejmostí.
  .
  S pozdravem RNDr, Karel Zelníček.
Vaše odpověď

Facebook

Licence Creative Commons 1A Hotel pro psy a Výcvik psů Brno, jejimž autorem je 1A Hotel pro psy s.r.o. , podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko
Výcvik psů Brno, Hosted on MyDreams.cz, Design by Pavučinka