1A Hotel pro psy Brno

Výcvik psů Kontakt

Rybkova 23, Brno - Kraví hora
AREÁL VUT Brno
Iveta Kudrnáčová

Email: info@1a-hotelpropsy.cz
Mobil: +420 720 396 746


Výcvik psů Brno, Powered by Joomla! and designed by Pavucinka web hosting
1A Výcvik psů Psí poradna Jack rusel neposlouchá
 • Tags
  Tags
  View tags that are created on the site and filter discussions by tags.

Jack rusel neposlouchá

Jana Nováková (Host) v Neděle, Září 29 2013, 02:51
Mám čtyřměsíční fenku Jack rusel teriér a absolutně neposlouchá na žádný povel. Dělá si co chce, poradte prosím co se s tím dá dělat? Děkuji
1 odpovědí Add Yours
     
 •  
  Odpověděl Karel Zelníček v Neděle, Září 29 2013, 02:54 · Skrýt · #1
  Dobrý den,
  váš pes vám hlavně nerozumí, neví, co po něm chcete. Pes má poslušnost vrozenu, protože žije ve smečce a tam níže postavený chce vrozeně poslouchat silnějšího. Jenže vzorečky chování (řešení situací) ve styku s jinými psy, jsou psu vrozeny, pravidla pro chování v lidské společnosti musíme psa naučit.
  Pozor - pokud vám někdo řekne, abyste naučila psa cviky sedni, lehni, zůstaň, tak doporučuji se otočit a jít jinam. Naučit tři cviky (kotrmelec, stojku a výmyk) nemá s výchovou k poslušnosti nic společného.
  Výcvik cviků je jistá "cirkusová dovednost", ale po provedení cviku musí v cirkuse medvěd zpátky do klece. Váš problém umíme se zárukou odstranit, pošlete mně na sebe telefon a já vám zavolám zpět, nebo mně zavolejte na moje číslo 725 026 976 a můžeme domluvit podrobnosti.

  S pozdravem RNDr. Karel Zelníček.
Vaše odpověď

Facebook

Licence Creative Commons 1A Hotel pro psy a Výcvik psů Brno, jejimž autorem je 1A Hotel pro psy s.r.o. , podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko
Výcvik psů Brno, Hosted on MyDreams.cz, Design by Pavučinka