1A Hotel pro psy Brno

Výcvik psů Kontakt

Rybkova 23, Brno - Kraví hora
AREÁL VUT Brno
Iveta Kudrnáčová

Email: info@1a-hotelpropsy.cz
Mobil: +420 720 396 746


Výcvik psů Brno, Powered by Joomla! and designed by Pavucinka web hosting
1A Výcvik psů Psí poradna Jak na něj? Nebo na sebe...
 • Tags
  Tags
  View tags that are created on the site and filter discussions by tags.

Jak na něj? Nebo na sebe...

Tereza (Host) v Neděle, Únor 16 2014, 05:24
Dobrý den, vzali jsme si s přítelem ve 2 měsících z útulku štěně. Bylo nám řečeno, že nebude nijak velký, že je to kříženec dalmatinky s nějakou malou pouliční směsí. Nicméně během návštěv u veterináře jsme zjistili, že je po mámě dalmatin, avšak po otci NO. Nyní má 7 měsíců a popravdě si s ním nevíme rady. Začali jsme s ním chodit sice na cvičák, ale když jsem zjistila, že tam během hodiny sežere pomalu pytlík piškotů a výsledky žádné, tak jsem to vzdala. Naučit psa sednout na piškot umí každý. Naučit ho sednout na povel bohužel neumí. Přiznám se, že nevíme jak naučit našeho pejska poslouchat, myslím, že by to měl napřed někdo naučit nás a pak až psa. Když jsme venku na zapískání přiběhne do mojí blízkosti, pokud nejsou v okolí jiní psy tak i na povel sedne. Bohužel očekává za to odměnu. V ojedinělých případech se nechá odvolat i od psů, ale obávám se, že čím starší bude tím to bude horší. Proto bych ráda věděla jestli by jste nám s poslušností uměli pomoci. Další problém, který máme je neustále znečišťování bytu. Během venčení má prostě pořád na práci spousty jiných věcí a s močením a dalším prostě čeká až zase přijdeme domů. Bydlíme v 5 patře bez výtahu a nezvládám s ním vyběhnout ven když ho zarazím doma. Když jsem to zkusila, tak se vyvenčil v baráku na chodbě. A vzhledem k tomu, že má 27kg jej dolů nemůžu ani odnést. Pomůžete nám? Děkuji za odpověď.
1 odpovědí Add Yours
     
 •  
  Odpověděl Karel Zelníček v Neděle, Únor 16 2014, 02:34 · Skrýt · #1
  Dobrý den,
  .
  veškeré problémy, které uvádíte, umíme se zárukou odstranit. Německé ovčáky máme na hotelu naše vlastní 2, nedto pět štěňat NO na socializaci.
  Pošlete nám na seb prosím telefon a my se vám ozveme, nebo nám zavolejte na naše číslo 773 698 345 a domluvíme na nějakém řešení.
  .
  Na výsledky naší práce poskytujeme záruku, nejsme cvičák, psy vychováváme a učíme to i jejich majitele. Na psy nekřičíme, necukáme vodítkem, nepoužíváme piškoty. Vše je založeno na mimoverbální komunikaci, takové, které pes rozumí.
  Výsledkem naší práce se psem je pes, který poslouchá, protože chce poslouchat a umíme také majiteli vysvětlit proč tomu tak je a naučit jej to.
  .
  S pozdravem RNDr. Karel Zelníček.
Vaše odpověď

Facebook

Licence Creative Commons 1A Hotel pro psy a Výcvik psů Brno, jejimž autorem je 1A Hotel pro psy s.r.o. , podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko
Výcvik psů Brno, Hosted on MyDreams.cz, Design by Pavučinka