1A Hotel pro psy Brno

Výcvik psů Kontakt

Rybkova 23, Brno - Kraví hora
AREÁL VUT Brno
Iveta Kudrnáčová

Email: info@1a-hotelpropsy.cz
Mobil: +420 720 396 746


Výcvik psů Brno, Powered by Joomla! and designed by Pavucinka web hosting
1A Výcvik psů Psí poradna Můžete mi prosím poradit, jak odnaučit čurání po domě dospělého psa?
 • Tags
  Tags
  View tags that are created on the site and filter discussions by tags.

Můžete mi prosím poradit, jak odnaučit čurání po domě dospělého psa?

Šárka Drábková (Host) v Úterý, Duben 23 2013, 07:08
Dobrý den, máme Boloňského psíka, je mu 3,5. Venčíme ho ve všední dny ráno po probuzení kolem 7.hodiny, krátkou procházkou, pak po příchodu dítěte ze školy, což je někdy ve 14.hodin, někdy až po 16.hodině. přes den se nikdy nevyčurá. Pak kolem 18.hodiny jdeme ven na hodinu a poslední venčení probíhá mezi 21. a 21,30hod krátkou procházkou. O víkendu strávíme venku mnohme více času, ráno půl hodiny, přes den většinou třikrát (v pravidelných časech) dlouhá procházka (hodinu i více) a večer meuzi 21. a 22.hodinou poslední. Pokud je po posledním venčení v domě klid, všichni spí v jedné místnosti, nic se nestane, ale jakmile je někdo z rodiny vzhůru (dívá se na televizi nebo pracuje), nebo spí v jiné místnosti, pes přechází po bytě a udělá jednu nebo i více loužiček. S velkou oblibou čůrá v dětském pokoji na koberec, na školní batoh.... Absolutně si s tím envím rady, už jsme od jemného kárání dospěli k poněkud drastickému "máchání čumáku" v loužičce, ale nepomáhá nic. Můžete mi prosím poradit? pejska jsme si brali od chovatele asi ve 4měsících, co se s ním dělo nebo nedělo bohužel nevím. Kromě loužiček, nerad se nosí, jakmile ho někdo zvedne vrčí. Velmi často je vidět, že se bojí některých i velmi maličkých dětí. Jako štěně se při kontaktu s nimi klepal, te´d na ně někdy vyjíždí, takže se podobným kontaktům raději vyhybáme. Děkuji.
1 odpovědí Add Yours
     
 •  
  Odpověděl Karel Zelníček v Středa, Červen 26 2013, 03:24 · Skrýt · #1
  Dobrý den,
  Pokud byste chtěla, mohu vám toto chování vašeho psa napravit - SE 100%-ní ZÁRUKOU výsledku.
  Umíme to, už se nám to podařilo u velké spousty psů. Problém je v poslušnosti a v tom, že pes si vás a vašeho majetku naváží, nerespektuje ani vás, ani váš majetek a značkováním si jej přivlastňuje.
  Vychovaný, socializovaný pes má vrozený respekt k majetku výše postaveného a vrozený pud mu nedovolí toto chování.
  Velmi bych chtěl zdůraznit, že tady ani pamlsky za to, že se vyčůrá venku, ani tresty nepomohou (určitě jste to už zjistili i sami), pokud psovi "naplácáte", udělá to znovu a naopak to celou situaci ještě zhorší.
  .
  Pošlete mně na sebe telefon, a já se vám ozvu, nebo mně zavolejte mně na můj telefon 773 698 345 a múžeme to probrat.
  Obdobných případů máme za sebou úspěšně vyřešených desítky.
  S pozdravem RNDr. Karel Zelníček
Vaše odpověď

Facebook

Licence Creative Commons 1A Hotel pro psy a Výcvik psů Brno, jejimž autorem je 1A Hotel pro psy s.r.o. , podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko
Výcvik psů Brno, Hosted on MyDreams.cz, Design by Pavučinka