1A Hotel pro psy Brno

Výcvik psů Kontakt

Rybkova 23, Brno - Kraví hora
AREÁL VUT Brno
Iveta Kudrnáčová

Email: info@1a-hotelpropsy.cz
Mobil: +420 720 396 746


Výcvik psů Brno, Powered by Joomla! and designed by Pavucinka web hosting
1A Výcvik psů Psí poradna nečekaná agrese NO
 • Tags
  Tags
  View tags that are created on the site and filter discussions by tags.

nečekaná agrese NO

Petr (Host) v Úterý, Červen 25 2013, 01:34
Dobrý den, obracím se na Vás, jako na odborníky pro psy. Mám německého ovčáka, mám ho cca 4.5 roku, stáří psa 5 let, už přes rok ale trvá to, že mi nedovolí bližší přístup mně s ním, pokud se přiblížím, tak na mne vrčí :-/... nic jsem mu neudělal, zvířata netýrám, vůbec nerozumím co se děje :-O, na začátku tohle vůbec nebylo, pak jsem jednoho dne přišel z práce s tím, že se s ním pozdravím, a on na mne zavrčel jako bych byl cizí, každý mi radil, že jsem mu měl dá pár ran, jen si myslím, že v tomhle případě by jistě nepomohlo dát mu ani pár "výchovných". Co by jste mi v tomto případě prosím poradili? Předem děkuji za Vaši odpověď, s pozdravem Petr
1 odpovědí Add Yours
     
 •  
  Odpověděl Karel Zelníček v Pondělí, Červenec 01 2013, 08:40 · Skrýt · #1
  Dobrý den,
  pár ran to nespraví, mohl by vás za to také docela škaredě pokousat. Tady je třeba upravit váš vztah tak, aby váš pes vás chtěl poslouchat, aby vás respektoval, abyste si dokázal vybudovat přirozenou autoritu.
  Jak? No to je to, co umíme a to není na jednu stránku textu, obzvláště, když jsem psa neviděl. Pokud vám někdo poradí dát vašemu psu pár ran, tak jej nechejte, aby to zkusil sám a uvidíte výsledek.
  Naučit psa poslouchat je dovednost, napravit nesprávné chování je odbornost. Tak, jak vám nikdo po emailu nevysvětlí, jak opravit televizi, nebo udělat generálku motoru, tak stejně nesnadné je napravit po emailu psa. Výuka cviků sedni, lehni, ... je k ničemu, pes bude (možná) umět tyto cviky, ale to váš problém neodstraní.
  S pozdravem RNDr. Karel Zelníček.
Vaše odpověď

Facebook

Licence Creative Commons 1A Hotel pro psy a Výcvik psů Brno, jejimž autorem je 1A Hotel pro psy s.r.o. , podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko
Výcvik psů Brno, Hosted on MyDreams.cz, Design by Pavučinka