1A Hotel pro psy Brno

Výcvik psů Kontakt

Rybkova 23, Brno - Kraví hora
AREÁL VUT Brno
Iveta Kudrnáčová

Email: info@1a-hotelpropsy.cz
Mobil: +420 720 396 746


Výcvik psů Brno, Powered by Joomla! and designed by Pavucinka web hosting
1A Výcvik psů Psí poradna neustale stekani
 • Tags
  Tags
  View tags that are created on the site and filter discussions by tags.

neustale stekani

Martina M. (Host) v Neděle, Květen 18 2014, 08:31
Dobrý den, Máme dvouletého krizence bisonka s jezevčíkem, který neustále steka na vše co se vyskytne za plotem. Od lidí, jiných psů přes auta snad i po ptáky. To dělal pořád, ale teď jsme se přestěhovali a sousedům to vadí. Postavily jsme mu kotec, ale udržet ho v něm je snad nemožné. V bytě ho nechat nemůžeme, když je doma sám všechno ničí a stejně když jsme za sebou zavřeli dveře začal řvát. Na vodítku tahá na žádné pokusy o odnauceni nereaguje na stahovacim vodítku se skrti. Už si s ním nevím rady. Děkuji za jakoukoli pomoc
Vyřešeno
The discussion has been resolved.

Odpovězeno

 • Odpověděl Karel Zelníček v Neděle, Květen 18 2014, 05:33
  Dobrý den,
  Vašemu pejskovi chybí poslušnsot. Někde v minulosti se ve výchově stala chyba, pes převzal velení ve Vaši rodině, řeší co nemá( ptáky, lidi, auta atd.), dělá si co chce, tahá na vodítku.
  Vy musíte psa zklidnit, dát mu určitý režim, stát se pro něj tím" silnějším", aby Vás pes poslechl, protože chce, ne proto, že musí. Váš povel musí být pro něj tím hlavním a nejdůležitějším. Tozho ovšem nedosáhnete pamlsky, násilím a drilováním povelů.
  Ve výchově buďte důslední, vymyslete si slovník, se kterým budete se psem komunikovat, aby Vám rozumněl. Výchova psa je založena na mimoverbální komunikaci, důležitá jsou gesta.
  Pokud budete mít zájem, s výchovou Vám rádi pomůžeme. Vše společně můžeme probrat na bezplatné konzulataci. Kontakt na nás 725 026 976 nebo nám napište tel.č. a my se Vám ozveme.

  S pozdravem
  1A Výcvik psů

0 odpovědí Add Yours
 • Zatím bez odpovědi
Vaše odpověď

Facebook

Licence Creative Commons 1A Hotel pro psy a Výcvik psů Brno, jejimž autorem je 1A Hotel pro psy s.r.o. , podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko
Výcvik psů Brno, Hosted on MyDreams.cz, Design by Pavučinka