1A Hotel pro psy Brno

Výcvik psů Kontakt

Rybkova 23, Brno - Kraví hora
AREÁL VUT Brno
Iveta Kudrnáčová

Email: info@1a-hotelpropsy.cz
Mobil: +420 720 396 746


Výcvik psů Brno, Powered by Joomla! and designed by Pavucinka web hosting
1A Výcvik psů Psí poradna Pes vyje o samotě
 • Tags
  Tags
  View tags that are created on the site and filter discussions by tags.

Pes vyje o samotě

pešková anna (Host) v Sobota, Únor 15 2014, 08:17
dobry den , máme doma malyho musterlanskyho ohare fenecku stari asi jeden rok presne to nevime pejsek k nam prisel pred tremi tydny nekdo se ho zbavil a vyhodil je cipovana majitelku jsme dohnali ale o fenečku nejevi zajem pry ji nekomu dala ale pes je 120km od nahlaseni mista pobytu v narodnim registru. Myslime si ze pejska proste vyhodili protoze ma velikej problem pochazi z utulku troja kde mi bylo zdeleno ze zila 5.mesicu pak si ji odvedla znynema panicka pes je hodne bojacnej a jakekoliv zvyseni hlasu a trest boji se i uterky , dobre reaguje na voditko zakladni povely sedni lehni zustan relativne zvlada ale nevydrzi chvilku zavrena knuči a likviduje vse co jev dosahu strasne se klepe uz kdyz vidi ze dchazite a zavirate dvere mame dvorek s jeste jednim psem skamaradili se ale kdyz odchazime povesi se na vrata a vyje jak o zivot jinak jje v pohode kdyz jsme doma lezi za dvermi jednou za cas skoci na kliku ale pak se zase uklidni nesmi nas videt odchazet poradte jak ji to odnaucit mame zle sousedy a obavam se ze by ji v nasi nepritomnosti mohly pustit na ulici predem dekuji peskova
1 odpovědí Add Yours
     
 •  
  Odpověděl redaktor v Pondělí, Červen 25 2012, 09:22 · Skrýt · #1
  Paní Pešková,
  jedná se o často se vyskytující problém. Náhražky nefungují, protištěkací elektrické, či sprejové, nebo zvukové obojky také většinou selhávají.
  Pomůže psa zamestnat činností, kterou mu dostatek unavíte mozek tak, že se pes bude těšit, až odejdete, aby se konečně mohl pořádně vyspat. Výslovně upozorňuji, že dlouhé vycházky nejsou to pravé, jen psa osvalíte a následující vycházka musí být delší. Dávejte psovim dostatek práce, odúpovídající jeho vrozeným vlohovým vlastnostem (práce nosem, dohledávky předmětů,...), nebo práce stereotypní, které psa brzy přestanou bavit, ale přesto je muisí uidělat.
  Nápravu by měl udělat někdo, kdo s tím má zkušenosti. Napište mně na sebe telefon a já vám zavolám, nebo se mně ozvěte na můj telefon 773 698 345 a něco vymyslíme.
  Zdraví RNDr. Karel Zelníček
Vaše odpověď

Facebook

Licence Creative Commons 1A Hotel pro psy a Výcvik psů Brno, jejimž autorem je 1A Hotel pro psy s.r.o. , podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko
Výcvik psů Brno, Hosted on MyDreams.cz, Design by Pavučinka