1A Hotel pro psy Brno

Výcvik psů Kontakt

Rybkova 23, Brno - Kraví hora
AREÁL VUT Brno
Iveta Kudrnáčová

Email: info@1a-hotelpropsy.cz
Mobil: +420 720 396 746


Výcvik psů Brno, Powered by Joomla! and designed by Pavucinka web hosting
1A Výcvik psů Psí poradna Výcvik 10 letého psa
 • Tags
  Tags
  View tags that are created on the site and filter discussions by tags.

Výcvik 10 letého psa

Hana Konečná (Host) v Sobota, Březen 15 2014, 05:34
Dobrý den, budeme si z útulku brát 10 letého psa, křížence stafordšírského bulteriéra. Je čistotný, k lidem mazlivý, o jídlo nežebrá, neskáče na gauč - ví, kde je jeho místo. Občas však nereaguje na jméno, na zavolání nepříjde a při vycházce táhne a vůbec nás nevnímá. Poslední dobou se mi daří jej donutit jít u nohy a zklidnit ho, ale musím s ním vždy silou škubnout, zvýšit na něj hlas a když to absolvujeme tak 3x, uklidní se a jde u nohy. Také neumí povel SEDNI a LEHNI, tomu však nepřikládám až takovou důležitost, jako poslechnutí na jméno a přiběhnutí k majiteli. Pokud by tu byl někdo ochotný a zkušený v oboru, poraďte mi, prosím, jak Rokyho naučit, aby na jméno přiběhl. Když jsme venku, je z toho celý paf, pamlsky nechce, vyplivuje je a hledí na vše, jen ne na nás. Děkuji Hanka
Vyřešeno
The discussion has been resolved.

Odpovězeno

 • Odpověděl Karel Zelníček v Čtvrtek, Duben 24 2014, 01:15
  Dobrý den,
  Vaš pes není poslušný a už 10 let si žije ve světě, kde si dělá co chce. Poslušnosti nedosáhnete cukáním za vodítko, pamlsky a ani drilováním povelů sedni, lehni, zůstaň. Pokud nebudete mít pamlsek nebo pes zrovna na něj nebude mít chuť, tak cvik neprovede a to zrovna, když to budete nejvíce potřebovat. Pro něj musíte být vy i váš povel tím nejdůležitějším. Pes má poslušnost vrozenou.
  Odnaučení tahání psa na vodítku je otázka chvilky, u Vás je třeba vybudovat kontakt na člověka , socializace a jak píšete psa zklidnit.
  Tuto nápravu bez zkušeností nezvládnete sama, je to už desetiletý pes se svými zvyky a vzorečky chování.
  Pokud máte zájem, kontaktujte nás na tel.č.725 026 976 a domluvíme si termín na bezplatnou konzultaci Vás i Vašeho psa u nás na Kraví hoře.

  S pozdravem

  1A Hotel pro psy

0 odpovědí Add Yours
 • Zatím bez odpovědi
Vaše odpověď

Facebook

Licence Creative Commons 1A Hotel pro psy a Výcvik psů Brno, jejimž autorem je 1A Hotel pro psy s.r.o. , podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko
Výcvik psů Brno, Hosted on MyDreams.cz, Design by Pavučinka